../

 


  İşletmemize ekspertiz yaptırılmak amacı ile getirilen araç geçmiş olduğu bütün süreçlerin toplamında yaklaşık 25 dakika içerisinde rapor halinde tarafınıza teslim edeilerek raporun detaylı bilgileri uzman personelimiz tarafından iki tarafada bildirilerek süreç tamamlanır.


  Ülkemizde yapılan 2.El araç satışlarında yaşanan problemlerin & 80'i araç satışı yapıldıktan sonra araçta çıkan sorunlar sebebi ile olduğu araştırmalar sonucu tespit edilmiş bununla birlikte, 13 Şubat 2018 tarihinde Resmi Gazete de yayınlanan yönetmeliğe göre araç alım satımlarında yaptırılması zorunlu hale gelen Ekspertiz uygulamasının Noter tarafından tasdik edilerek alıcı ve satıcının ekspertiz yaptırdıklarına dair belgeyi görerek ve şahıslara sorarak satış onayı vermektedir.


  Ekspertizimizde ki tüm aşamaların baştan aşağıya aracınıza özel olarak herhangi bir sorun teşkil edilebilecek bir durum yaşatmadığı, yapılan testlerin tamamı aracın kendi özelliklerini test etmek amacı ile yapılmaktadır, tecrubeli personelimiz sayesinde aracınız güvenli bir şekilde test cihazlarımıza alınarak gerekli aşamalardan geçmektedirler.


  İşletmemize gelen her türlü araç ekspertiz yaptırılması istenildiği andan itibaren ....... isimli sigorta şirketinden aşamalar sırasında oluşabilecek aksaklıklardan sorumlu olmaktadır, araç durumuna ve müşteri isteğine göre yol testine tabi tutulan aracınız ise işletmemiz çevresindeki 25 km'lik bir alanda sigortalı olarak ...... sigorta şirketinin mesuliyeti altındadır.


  4x4 araçlar için özel olarak kullanılan motor güç ölçümü cihazından işletmemizde bulunmadığından, dyno cihazı ile performans ölçümü yapılamamaktadır, uzman personelimiz istek halinde araca yol testi yaparak motorun durumu hakkında detaylı bilgiler verebilir.


  Uzaktan Ekspertiz seçeneğimiz işleyişi şu şekildedir, Alacağınız araç Bodrumda sizin şehir dışında olduğunuz durumlarda yapılır, şöyle ki Bodrum ve çevresindeki ekspertiz yaptırmak istediğiniz aracı bize 0532 440 12 46 numaralı telefondan bize bildiriyorsunuz, satıcı ile görüşüp ekspertiz yapılacak yerin bilgisini verdikten sonra bahsi geçen araç işletmemize gelir, istemiş olduğunuz paketten aracınız detaylı olarak ekspertiz yapılarak rapor düzenlenir belirtmiş olduğunuz mail adresinize gönderilir, araç hakkında sormak istediğiniz herşeyi uzman personelmize belirtilen telefondan ulaşarak sanki aracın yanındaymış gibi sorabilirsiniz, tarafsızlığı ve güveni en önde tutan işletmemiz sayesinde artık istenmeyen süprizlerle karşılaşmaya bir son.


  İşletmemizde kullanmakta olduğumuz cihazlarımızın çalışma prensipleri gereği aracınızı yola çıkartmadan da testleri tamamlayabilmekteyiz, ancak isteğiniz dahilinde rapordan sonra aracınızı personelimiz yol testine tabi tutarak size gerekli görülen eksiklikleri sözlü olarak söylemektedir, Yol testi için ayrı bir rapor düzenlenmemekte olup istek dahilinde yapılan bir hizmettir.