../
Ülkemiz genelinde Markasını taşıdığımız COMPUTEST'in 208+ Kurumsal Bayinin Muğla/Bodrum bölgesi Tek Yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz.
Firmamız 2017 Yılında açılmış olup, COMPUTEST işbirliği ile hizmetinize sunulmuştur, Bodrum bölgesine ilk ekspertiz firmasını getirmemiz sebebi ile siz değerli müşterilerimiz için güvenilir ve profesyonel bir işletme olmayı hedeflemekteyiz.
Firmamızda kullanmış olduğumuz cihazlarımızın tamamı İtalyan ve Alman malı olup sınıfının en iyi kalitesine sahip cihazlar olup, hepsinin kalitesi ve sertifikası onaylanmıştır. Sağ tarafda bulunan onay belgelerimiz linkine tıklayarak görebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti ve Güven duygularını en önde tutan işletmemize ilk gelmiş olduğunuz andan itibaren kendinizi evinizde hissedeceksiniz, Ülkemizin herhangi bir bölgesinden Bodrumda bulduğunuz araç için, buraya gelmeden sadece telefon ile arayarak Satıcı ile iletişime geçmemizi bize bildirmeniz halinde bulmuş olduğunuz aracı seçmiş olduğunuz hizmet paketlerimizden birisi ile inceleyerek size detaylı raporu hem telefon ile hemde mail ile göndererek Bodrum ilçesindeki gözünüz oluyoruz, bunun için aracılara ayrı ücret ödemenize gerek yok bizzat kendi işletmemizde sizin adınıza işlemlerinizi yürüterek araç hakkındaki detaylı raporu tarafınıza gönderiyoruz, güven ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmemizin Noterden tasdikletmiş olduğu tarafsızlık beyannamesi ise aklınızdaki güven sorularını aşarak güvenli ve rahat bir şekilde araç ekspertizi yapabileceksiniz.